O nás

Jsme malá, rodinná firma se sídlem v Pardubicích a již více než 15 let se zabýváme vývojem, výrobou a prodejem doplňků stravy. Duší naší firmy DoktorBio s.r.o. je majitelka Jitka Černochová, která je uznávanou nutriční specialistkou a expertní vývojářkou doplňků stravy.

Jelikož jsme dlouhodobě zklamáni kvalitou drtivé většiny doplňků stravy, rozhodli jsme se na to jít trochu jinak. Většina doplňků stravy v ČR je vyrobena ze surovin a extraktů velmi slabé kvality původem z Číny, my jsme však objevili kouzlo Nordic quality – severské kvality. Během první návštěvy Finska jsme odhalili svět divokých bio plodů a na našich stránkách nenajdete nic, co by pocházelo z Číny.

Jezero Stripe

Nordic quality je celosvětový pojem a jeho váhu jsme osobně poznali jak z kvality surovin, tak kvality procesu zpracování nebo i neporovnatelnou úrovní testování a certifikací. Suroviny pro naše přírodní produkty odebíráme přímo od zpracovatelů a ti je sbírají v nejčistších oblastech světa jako je např. Laponsko. Severské plody, především borůvky, brusinky, rakytník atd. jsou díky krátkému, ale intenzivnímu létu (až 24 hodin slunečního svitu denně) abnormálně nabité nutričními látkami. Seveřané mají péči o přírodu zcela přirozeně ve svojí DNA a sběr veškerých přírodních materiálů zde probíhá naprosto ekologicky a udržitelným způsobem – prostě tak jak to má být. Jak také jinak…vždyť na vše dohlíží TAPIO – severský bůh lesa.

Děkujeme Vám, že jste navštívili náš web a pokud jsou Vám naše hodnoty blízké, tak budeme rádi, pokud některý z našich výrobků vyzkoušíte…určitě Vás nezklame.